Mobilní domy Vranjica Belvedere

Mobilní domy Vranjica Belvedere Mobilní domy Vranjica Belvedere Mobilní domy Vranjica Belvedere Mobilní domy Vranjica Belvedere Mobilní domy Vranjica Belvedere
Mobilní domy Vranjica Belvedere Mobilní domy Vranjica Belvedere Mobilní domy Vranjica Belvedere Mobilní domy Vranjica Belvedere Mobilní domy Vranjica Belvedere Mobilní domy Vranjica Belvedere Mobilní domy Vranjica Belvedere Mobilní domy Vranjica Belvedere

*
 
 
Mobilní domy Vranjica Belvedere

Poloha:
v jižní části kempu, obklopené zelení, ve vesnici Seget-Vranjica, cca 5 km od Trogiru.
Vybavení:
klimatizovaná recepce, restaurace, kavárna, bary, market, Wi-Fi (v ceně), parkoviště (v ceně), směnárna, sejf na recepci za poplatek, venkovní bazén se sladkou vodou, lehátka u bazénu v omezeném množství.
Ubytování:
mobilní domek MH4-6 - velikost cca 32m2 - 2 oddělené 2lůžkové ložnice (jedna s manželskou postelí, jedna s oddělenými lůžky), denní místnost s rozkládací pohovkou pro 2 děti do 12 let; vždy vybavený kuchyňský kout, 2x koupelna - sprcha/WC, TV/sat, terasa s venkovním posezením pro 4 osoby (standard).
mobilní domek MH4-6 - velikost cca 32m2 - 2 oddělené 2lůžkové ložnice (jedna s manželskou postelí, jedna s oddělenými lůžky), denní místnost s rozkládací pohovkou pro 2 děti do 12 let; vždy vybavený kuchyňský kout, 2x koupelna - sprcha/WC, TV/sat, terasa s venkovním posezením pro 4 osoby (superior).
Poznámka:
povinný poplatek 40€/mobilní domek/závěrečný úklid - platba na recepci. V případě, že mobil home na konci pobytu klienti uklidí sami, tento poplatek neplatí. (čistící prostředky jsou k dispozici ze strany recepce)
Stravování:
vlastní
Pláž:
cca 100 m, oblázková, betonová plata.
Sport:
vodní sporty, tenisové kurty, stolní tenis, plážový volejbal, dětské hřiště, půjčovna kol, animace pro děti a dospělé.
Dětská postýlka:
na vyžádání, platba na recepci 5 €/den.
Domácí mazlíčci:
platba na recepci 5 €/den, pouze v apartmánech.
Internetová adresa ubytování:
www.vranjica-belvedere.hr
Cena zahrnuje:
ubytování bez stravy, pobytovou taxu a pojištění CK dle Zákona č.159/99.
Autobusová doprava:
v případě zájezdu s autobusovou dopravou je odjezd autobusu z ČR v pátek a příjezd zpět do ČR v neděli.

Nezávazné objednání zájezdu

Mobilní domy Vranjica Belvedere

Mobilní domy Vranjica Belvedere

Datum zájezdu:
Doprava:

Termíny