Slovinsko - Advent 2018

Slovinsko - Advent 2018 Slovinsko - Advent 2018 Slovinsko - Advent 2018 Slovinsko - Advent 2018 Slovinsko - Advent 2018 Slovinsko - Advent 2018 Slovinsko - Advent 2018 Slovinsko - Advent 2018 Slovinsko - Advent 2018 Slovinsko - Advent 2018 Slovinsko - Advent 2018 Slovinsko - Advent 2018 Slovinsko - Advent 2018 Slovinsko - Advent 2018

*
 
 
Slovinsko - Advent 2018

Speciální nabídka:
Prožijte neopakovatelnou atmosféru Adventu ve slovinském hlavním městě Ljubljana. Malebné historické centrum Ljubljany vás překvapí příjemnou předvánoční atmosférou, kterou si budete moci ještě umocnit posezením v některé z řady místních hospůdek. Navštivte s námi město Jože Plečnika, slovinského architekta, který se nesmazatelně zapsal svými stavbami i v Praze. Svůj adventní pobyt si zpříjemníte cestou i koupáním v termálních lázních Moravské Toplice.
Program poznávacího zájezdu:
Ljubljana – koupání v termálech Moravské Toplice

1.den: odjezd autobusem z Prahy ve večerních hodinách s možností přistoupení na trase Jihlava, Velké Meziříčí, Brno, Mikulov

2.den: v dopoledních hodinách příjezd do hlavního města Slovinska – Ljubljany, s místním průvodcem si projdeme historické centrum a uvidíme největší atrakce: secesní Dračí most, městskou tržnici, Trojmostí architekta Plečnika a jeho blízkou Kolonádu, prohlédneme si jeden ze symbolů města, katedrálu sv. Mikuláše a další zajímavosti jako je Radnice, Kašna tří řek, kostel sv. Jakuba, nad historickým centrem se tyčí Ljubljanský hrad, ke kterému budete moci dojít pěšky nebo fakultativně využít pozemní lanovky z centra, v odpoledních hodinách budeme mít dostatečný prostor pro individuální volno a zejména pro vychutnání si atmosféry adventních trhů, a to i po setmění ve večerních hodinách, kdy je atmosféra trhů nejpůsobivější, ve večerních hodinách odjezd na hotel a ubytování.

3.den: po snídani pojedeme autobusem do proslulých termálních lázní Moravske Toplice, kde budeme mít celé odpoledne ke koupání v termálních bazénech vodního světa Terme 3000, zdejší lázně jsou proslulé zejména svou černou termální vodou, ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

4.den: v ranních hodinách příjezd do ČR
Cena zahrnuje:
dopravu luxusním klimatizovaným autobusem, 1 x ubytování v hotelu ve dvoulůžkových pokojích, 1 x snídaně, vstup do vodního parku Terme 3000, služby průvodce, pojištění CK.
Cena nezahrnuje:
jízdenka lanovkou na Ljubljanjský hrad cca 9,-EUR
Poznámka:
Cena nezahrnuje cestovní pojištění ani pojištění storna.

Nezávazné objednání zájezdu

Slovinsko - Advent 2018

Slovinsko - Advent 2018

ceník pro příští sezónu bude k dispozici během několika dnů