Hotel Histrion

Hotel Histrion Hotel Histrion Hotel Histrion Hotel Histrion Hotel Histrion
Hotel Histrion Hotel Histrion Hotel Histrion Hotel Histrion Hotel Histrion

*
 
 
Hotel Histrion

Speciální nabídka:
Cena zahrnuje slevu za včasný nákup do 31.3.2020, podmíněnou zaplacením zálohy 50%.
Letovisko:
Z převážně turistické Fiesy se dvěma menšími sladkovodními jezery, zarostlými rákosím, se přes kopec dostanete do Portorože, přímořského turistického a lázeňského střediska slovinského pobřeží. Moře, slunce, termy, sport, kultura, herna, marina, vždy živé pobřeží, noční život plný energie, rozmanitá hotelová a privátní turistická nabídka jsou součástí kosmopolitního turistického tepu „přístavu růží“.
Poloha:
na promenádě mezi Portoroží a Piranem.
Vybavení:
klimatizovaná recepce, restaurace, terasa, kavárna, bar, Wi-Fi (v ceně), garážové parkoviště (platba na recepci cca 5€/den), venkovní parkoviště (v ceně), směnárna, sejf na recepci za poplatek, venkovní bazén s mořskou vodou, wellness – sauna, fitness, jacuzzi, masáže, kosmetické procedury.
Ubytování:
2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, výhled na lagunu; 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, výhled na lagunu, s možností přistýlky; 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, výhled na lagunu, s možností 2 přistýlek; 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, mořská strana; 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, mořská strana, s možností přistýlky; vždy minibar, vysoušeč vlasů, sejf, telefon, Wi-Fi.
Stravování:
polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.
Pláž:
cca 100m, oblázková, betonová plata.
Sport a zábava:
vstup vodního parku Laguna Bernardin (v rekonstrukci do 15.6.), animační program v červenci a srpnu, vstup na hotelovou pláž (v provozu cca 15/6 – 15/9).
Dětská postýlka:
na vyžádání, platba na recepci 7 €/den.
Domácí mazlíčci:
za poplatek 15 €/den.
Internetová adresa ubytování:
www.bernardingroup.si
Cena zahrnuje:
ubytování, polopenze, pobytovou taxu a pojištění CK dle Zákona č.159/99.

Nezávazné objednání zájezdu

Hotel Histrion

Hotel Histrion

Datum zájezdu:
Doprava:

Termíny