Hotel Haliaetum/Mirta

Hotel Haliaetum/Mirta Hotel Haliaetum/Mirta Hotel Haliaetum/Mirta Hotel Haliaetum/Mirta Hotel Haliaetum/Mirta
Hotel Haliaetum/Mirta Hotel Haliaetum/Mirta Hotel Haliaetum/Mirta Hotel Haliaetum/Mirta Hotel Haliaetum/Mirta Hotel Haliaetum/Mirta Hotel Haliaetum/Mirta Hotel Haliaetum/Mirta Hotel Haliaetum/Mirta

*
 
 
Hotel Haliaetum/Mirta

Speciální nabídka:
Cena zahrnuje slevu za včasný nákup do 31.3.2020, podmíněnou zaplacením zálohy 50%.
Letovisko:
Staré rybářské město Izola leží na jihovýchodním pobřeží terstského zálivu, kde stále žije ryzí tradice rybaření a výroby vína. Město má necelých 15.000 obyvatel a dnes již jen jeho název – Izola upomíná na dobu kdy to býval ostrov (Isola – italsky ostrov). Izola přestala být ostrovem v době francouzské nadvlády (začátek 19. století), kdy byly zbořeny městské hradby a materiál byl použit k zasypání průlivu oddělujícího ostrov od pevniny.
Poloha:
v Izole, v rámci San Simon Resort.
Vybavení:
klimatizovaná recepce, restaurace, terasa, kavárna, bar, Wi-Fi (v ceně), parkoviště (v ceně), směnárna, sejf na recepci za poplatek, vnitřní bazén (zavřeno v červenci), wellness – sauna, fitness, jacuzzi, masáže, kosmetické procedury.
Ubytování:
2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon; 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, s možností přistýlky; 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, s možností 2 přistýlek; vždy minibar, vysoušeč vlasů, sejf, telefon, Wi-Fi.
Stravování:
polopenze - snídaně a večeře formou bufetu nebo all inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední snack v Bistru San Simon (16:00-17:00 hod.), nealkoholické nápoje, místní bílé a červené víno, pivo, káva, čaj v baru Haliaetum (10:00-22:00 hod.), nealkoholické nápoje, místní bílé a červené víno, pivo, káva, čaj v průběhu oběda a večeře.
Pláž:
cca 150m, travnatá, oblázková, betonová plata.
Sport a zábava:
v all inclusive zahrnuty 2 lehátka a 1 slunečník na pláži/pokoj, vstup na tobogán na pláži, minigolf, 30% sleva na pronájem tenisových kurtů a 10% sleva do Wellness & Spa centra Mirta; cykloturistika, pěší turistika, vodní sporty, animační program (červenec-srpen).
Dětská postýlka:
na vyžádání, platba na recepci 7 €/den.
Domácí mazlíčci:
za poplatek 20 €/den max. do 3 kg, zákaz vstupu do restaurace a na pláž.
Internetová adresa ubytování:
www.bernardingroup.si
Cena zahrnuje:
ubytování, zvolený druh stravování, pobytovou taxu a pojištění CK dle Zákona č.159/99.

Nezávazné objednání zájezdu

Hotel Haliaetum/Mirta

Hotel Haliaetum/Mirta

Datum zájezdu:
Doprava:

Termíny