Depandance San Simon Resort

Depandance San Simon Resort Depandance San Simon Resort Depandance San Simon Resort Depandance San Simon Resort Depandance San Simon Resort
Depandance San Simon Resort Depandance San Simon Resort Depandance San Simon Resort Depandance San Simon Resort

*
 
 
Depandance San Simon Resort

Speciální nabídka:
Cena zahrnuje slevu za včasný nákup do 31.3.2020, podmíněnou zaplacením zálohy 50%.
Letovisko:
Staré rybářské město Izola leží na jihovýchodním pobřeží terstského zálivu, kde stále žije ryzí tradice rybaření a výroby vína. Město má necelých 15.000 obyvatel a dnes již jen jeho název – Izola upomíná na dobu kdy to býval ostrov (Isola – italsky ostrov). Izola přestala být ostrovem v době francouzské nadvlády (začátek 19. století), kdy byly zbořeny městské hradby a materiál byl použit k zasypání průlivu oddělujícího ostrov od pevniny.
Poloha:
v Izole, v rámci San Simon Resort.
Vybavení:
klimatizovaná recepce, restaurace, terasa, kavárna, bar, parkoviště (v ceně), směnárna, sejf na recepci za poplatek, vnitřní bazén (zavřeno v červenci), venkovní bazén a hotelová pláž (otevřeno 15.6.-15.9.), wellness – sauna, fitness, jacuzzi, masáže, kosmetické procedury.
Ubytování:
2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace (depandance); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, s možností přistýlky (depandance); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, s palandou pro 2 děti do 12 let (depandance).
Poznámka:
Depandance San Simon jsou pojmenovány Korala, Perla a Palma.
Stravování:
polopenze - snídaně a večeře formou bufetu nebo all inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední snack (16:00-17:00 hod.), nealkoholické nápoje, místní bílé a červené víno, pivo, káva, čaj (10:00-22:00 hod.).
Pláž:
cca 150m, travnatá, oblázková, betonová plata.
Sport a zábava:
v all inclusive jsou zahrnuty 2 lehátka a 1 slunečník na pláži na pokoj, vstup na tobogán na pláži, minigolf dle dostupnosti, 30% sleva na pronájem tenisových kurtů po předchozí rezervaci a 10% sleva do Wellness & Spa centra Mirta; cykloturistika, pěší turistika, vodní sporty, animační program (červenec-srpen).
Dětská postýlka:
na vyžádání, platba na recepci 7 €/den.
Domácí mazlíčci:
za poplatek 15 €/den max. do 3 kg, zákaz vstupu do restaurace a na pláž.
Internetová adresa ubytování:
www.hoteli-bernardin.si
Cena zahrnuje:
ubytování, zvolený druh stravování, pobytovou taxu a pojištění CK dle Zákona č.159/99.

Nezávazné objednání zájezdu

Depandance San Simon Resort

Depandance San Simon Resort

Datum zájezdu:
Doprava:

Termíny