Garni Hotel Savica

Garni Hotel Savica Garni Hotel Savica Garni Hotel Savica Garni Hotel Savica Garni Hotel Savica
Garni Hotel Savica Garni Hotel Savica Garni Hotel Savica Garni Hotel Savica Garni Hotel Savica Garni Hotel Savica Garni Hotel Savica Garni Hotel Savica Garni Hotel Savica Garni Hotel Savica

*
 
 
Garni Hotel Savica

Letovisko:
Bled, leží na úpatí Julských Alp, je se svým jezerem, ostrůvkem a hradem, který kraluje na skále nad jezerem, už po staletí cílem návštěvníků hledajících krásu, zdraví a oddech. Krásou své krajiny, bohatým kulturním dědictvím, možnostmi pro sportovní aktivitu a lázeňským a kongresovým turismem se Bled stal vyhledávaným místem pro dovolenou ve Slovinsku.
Poloha:
hotel v alpském stylu, v blízkosti jezera Bled.
Vybavení:
klimatizovaná recepce, restaurace, terasa, kavárna, bar, Wi-Fi (v ceně), parkoviště (v ceně), směnárna, sejf na recepci za poplatek, vnitřní bazén, wellness – sauna, fitness, masáže - ve vedlejším hotelu Rikli. (wellness uzavřen 16.3.-26.3.2020).
Ubytování:
2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, s možností přistýlky; 4lůžkové pokoje (2 spojené 2lůžkové pokoje), sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, s možností přistýlky (family); vždy vysoušeč vlasů, sejf, minibar, telefon.
Stravování:
snídaně – formou bufetu nebo polopenze - snídaně a večeře formou bufetu; večeře jsou podávány v hotelu Rikli.
Sport a zábava:
vodní sporty, golf (hřiště 18 a 9 jamek), pěší turistika, cykloturistika, půjčovna kol, 1 x denně volný vstup do plaveckého bazénu Wellness Živa v hotelu Rikli.
Dětská postýlka:
na vyžádání, v ceně.
Domácí mazlíčci:
nejsou povoleni.
Internetová adresa ubytování:
www.hotel-savica.com
Cena zahrnuje:
ubytování, zvolený druh stravování, pobytovou taxu a pojištění CK dle Zákona č.159/99.

Nezávazné objednání zájezdu

Garni Hotel Savica

Garni Hotel Savica

Datum zájezdu:
Doprava:

Termíny