Hotel Kompas

Hotel Kompas Hotel Kompas Hotel Kompas Hotel Kompas Hotel Kompas
Hotel Kompas Hotel Kompas Hotel Kompas Hotel Kompas Hotel Kompas Hotel Kompas Hotel Kompas Hotel Kompas Hotel Kompas Hotel Kompas Hotel Kompas Hotel Kompas

*
 
 
Hotel Kompas

Speciální nabídka:
Cena zahrnuje slevu za včasný nákup do 31.3.2020, podmíněnou zaplacením zálohy 50%.
Letovisko:
Bled, leží na úpatí Julských Alp, je se svým jezerem, ostrůvkem a hradem, který kraluje na skále nad jezerem, už po staletí cílem návštěvníků hledajících krásu, zdraví a oddech. Krásou své krajiny, bohatým kulturním dědictvím, možnostmi pro sportovní aktivitu a lázeňským a kongresovým turismem se Bled stal vyhledávaným místem pro dovolenou ve Slovinsku.
Poloha:
hotel v alpském stylu, v mírném svahu, v blízkosti centra Bledu, cca 150m od jezera.
Vybavení:
klimatizovaná recepce, restaurace, terasa, kavárna, bar, Wi-Fi (v ceně), parkoviště (v ceně), směnárna, sejf na recepci za poplatek, vnitřní bazén, wellness – sauna, fitness, jacuzzi, masáže, kosmetické procedury.
Ubytování:
2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace s možností přistýlky; 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, strana jezero s možností přistýlky; vždy vysoušeč vlasů, minibar, sejf, telefon; 1lůžkové pokoje na vyžádání.
Stravování:
snídaně - formou bufetu nebo polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.
Sport a zábava:
pěší turistika, cykloturistika, půjčovna kol, golf, rafting, v blízkosti střediska letních a zimních sportů (Vogel a Krvavec).
Dětská postýlka:
na vyžádání, v ceně.
Domácí mazlíčci:
na vyžádání, platba na recepci 15 €/den.
Internetová adresa ubytování:
www.kompashotel.com
Cena zahrnuje:
ubytování, zvolený druh stravování, pobytovou taxu a pojištění CK dle Zákona č.159/99.
Poznámka:
Silvestrovské pobyty a jejich cena v termínu 28.12.2020-3.1.2021 jsou na vyžádání (minimální délka pobytu 3 noci); víkendové pobyty zahrnující čtvrtek, pátek a sobotu jsou s povinným příplatkem 130 Kč/osoba/noc.

Nezávazné objednání zájezdu

Hotel Kompas

Hotel Kompas

Datum zájezdu:
Doprava:

Termíny