Hotel Bled Rose

Hotel Bled Rose Hotel Bled Rose Hotel Bled Rose Hotel Bled Rose Hotel Bled Rose
Hotel Bled Rose Hotel Bled Rose Hotel Bled Rose Hotel Bled Rose Hotel Bled Rose Hotel Bled Rose Hotel Bled Rose Hotel Bled Rose Hotel Bled Rose Hotel Bled Rose

*
 
 
Hotel Bled Rose

Letovisko:
Bled, leží na úpatí Julských Alp, je se svým jezerem, ostrůvkem a hradem, který kraluje na skále nad jezerem, už po staletí cílem návštěvníků hledajících krásu, zdraví a oddech. Krásou své krajiny, bohatým kulturním dědictvím, možnostmi pro sportovní aktivitu a lázeňským a kongresovým turismem se Bled stal vyhledávaným místem pro dovolenou ve Slovinsku.
Poloha:
na promenádě, v centru Bledu, cca 100 m od jezera.
Vybavení:
klimatizovaná recepce, restaurace, terasa, kavárna, bar, Wi-Fi (v ceně), parkoviště (v ceně), směnárna, sejf na recepci za poplatek, vnitřní bazén, wellness – sauna, fitness, masáže.
Ubytování:
2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat; 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, balkon (standard); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat; balkon, strana jezero; vždy vysoušeč vlasů, sejf, telefon, klimatizace.
Stravování:
snídaně - formou bufetu nebo polopenze - snídaně a večeře formou bufetu (večeře servírovaná v případě počtu hotelových hostů menším než 18).
Sport a zábava:
pěší turistika, cykloturistika, půjčovna kol, golf, rafting.
Dětská postýlka:
na vyžádání, platba na recepci 10 €/den.
Domácí mazlíčci:
na vyžádání, platba na recepci 25 €/den. (max.do 10kg)
Internetová adresa ubytování:
www.bledrose.com
Cena zahrnuje:
ubytování, zvolený druh stravování, pobytovou taxu a pojištění CK dle Zákona č.159/99.

Nezávazné objednání zájezdu

Hotel Bled Rose

Hotel Bled Rose

Datum zájezdu:
Doprava:

Termíny