Vyberte termín:
Zavřít
Upozornění
Zavřít

V případě vetší objednávky Vás budeme kontaktovat a nabídku vytvoříme na míru

M Hotel

M Hotel M Hotel M Hotel M Hotel M Hotel
M Hotel M Hotel M Hotel M Hotel M Hotel M Hotel M Hotel M Hotel M Hotel M Hotel M Hotel M Hotel

*
 
 
M Hotel

Letovisko:
Lublaň je hlavní a největší město Slovinska. Má plochu 275 km2 a 278.000 obyvatel. Městem protéká řeka Lublanice. Hlavním bulvárem je Slovenska cesta. Lublaň stojí na antických pozůstatcích. Městu dominuje Ljubljanski grad (hrad), pevnost založená ve 12. Století, ovšem dnešní podoba hradu je z 15. - 16. století. Na konci 60. let začala rekonstrukce hradu, která trvala 35 let a v současné době na něj vede lanová dráha. Z věží Lublaňského hradu můžeme přehlédnout celé město až k Julským Alpám. Historický obraz starého města je určován převážně barokní výstavbou. Výraznými příklady jsou františkánský kostel (1640-1660) s oltářem (1756) Francesca Robby, radnice s mramorovou studnou (1751), katedrála a biskupský palác. Lublaň leží ve 300 m.n.m., průměrná teplota v Červenci zde dosahuje 20°C a ročně v Lublani spadne na 1380 mm srážek.
Poloha:
ve čtvrti Šiška, cca 2 km od centra města.
Ubytování:
klimatizovaný pokoj s možností přistýlky – kabelová TV, telefon, minibar, internetové připojení, vysoušeč vlasů, sprcha/WC.
Stravování:
snídaně – švédské stoly.
Další služby hotelu:
restaurace, aperitiv bar, kavárna, podzemní garáže a parkoviště; v blízkosti rekreační centrum Fontana (vnitřní a venkovní bazény s podvodní masáží, fitness, solárium, finská sauna, turecká lázeň, masáže, …)
Domácí mazlíčci:
dovoleni za poplatek 20 EUR/den

Nezávazné objednání zájezdu

M Hotel

M Hotel

ceník pro příští sezónu bude k dispozici během několika dnů