Vyberte termín:
Zavřít
Upozornění
Zavřít

V případě vetší objednávky Vás budeme kontaktovat a nabídku vytvoříme na míru

Radisons BLU PLAZA Hotel

Radisons BLU PLAZA Hotel Radisons BLU PLAZA Hotel Radisons BLU PLAZA Hotel Radisons BLU PLAZA Hotel Radisons BLU PLAZA Hotel
Radisons BLU PLAZA Hotel Radisons BLU PLAZA Hotel Radisons BLU PLAZA Hotel Radisons BLU PLAZA Hotel

*
 
 
Radisons BLU PLAZA Hotel

Letovisko:
Lublaň je hlavní a největší město Slovinska. Má plochu 275 km2 a 278.000 obyvatel. Městem protéká řeka Lublanice. Hlavním bulvárem je Slovenska cesta. Lublaň stojí na antických pozůstatcích. Městu dominuje Ljubljanski grad (hrad), pevnost založená ve 12. Století, ovšem dnešní podoba hradu je z 15. - 16. století. Na konci 60. let začala rekonstrukce hradu, která trvala 35 let a v současné době na něj vede lanová dráha. Z věží Lublaňského hradu můžeme přehlédnout celé město až k Julským Alpám. Historický obraz starého města je určován převážně barokní výstavbou. Výraznými příklady jsou františkánský kostel (1640-1660) s oltářem (1756) Francesca Robby, radnice s mramorovou studnou (1751), katedrála a biskupský palác. Lublaň leží ve 300 m.n.m., průměrná teplota v Červenci zde dosahuje 20°C a ročně v Lublani spadne na 1380 mm srážek.
Poloha:
nachází se cca 3 km od centra města.
Ubytování:
klimatizovaný pokoj s možností přistýlky – TV/sat, sprcha/WC, telefon, vestavěný trezor, minibar, vysoušeč vlasů.
Stravování:
snídaně – švédské stoly.
Další služby hotelu:
konferenční místnosti, restaurace, kavárna, možnost garážového stání na vyžádání (za poplatek 8 EUR/den, platí se na místě). Pro klienty hotelu vstup zdarma do vodního parku Atlantis.
Domácí mazlíčci:
nejsou povoleni.

Nezávazné objednání zájezdu

Radisons BLU PLAZA Hotel

Radisons BLU PLAZA Hotel

ceník pro příští sezónu bude k dispozici během několika dnů