Malý okruh Slovinskem

Malý okruh Slovinskem Malý okruh Slovinskem Malý okruh Slovinskem Malý okruh Slovinskem Malý okruh Slovinskem Malý okruh Slovinskem Malý okruh Slovinskem Malý okruh Slovinskem Malý okruh Slovinskem Malý okruh Slovinskem Malý okruh Slovinskem Malý okruh Slovinskem Malý okruh Slovinskem Malý okruh Slovinskem Malý okruh Slovinskem Malý okruh Slovinskem Malý okruh Slovinskem Malý okruh Slovinskem Malý okruh Slovinskem Malý okruh Slovinskem Malý okruh Slovinskem Malý okruh Slovinskem

*
 
 
Malý okruh Slovinskem

Speciální nabídka:
Zažijte s námi krásné dny v zemi, která je stále ještě opomíjená, ale nabízí nejednu přírodní i historickou zajímavost. Nachází se zde vše, co si můžete pro svoji pohodovou dovolenou přát. Hlavní výhodou Slovinska je jeho skvělá dostupnost. Vzdálenost mezi jednotlivými letovisky je velmi krátká, proto se bez problému za chvilku dostaneme z národního parku do centra hlavního města.
Program poznávacího zájezdu:
Postojnska jeskyně - Ljubljana - Bled - Bohinj - Kranjska Gora - Planica - Maribor

1.den - odjezd z ČR ve večerních hodinách s možností přistoupení na trase Praha, Jihlava, Velké Meziříčí, Brno, Mikulov

2.den - v ranních hodinách příjezd do Postojne, kde budeme mít možnost si prohlédnou jedny z největších krasových jeskyní v Evropě - jeskyně Postojna, poté přejedeme autobusem do hlavního města Slovinska – Ljubljana, s místním průvodcem si projdeme centrum Ljubljany a v průběhu prohlídky budete mít možnost vyjet pozemní lanovkou na Ljubljanský hrad, v podvečerních hodinách příjezd na ubytování v proslulém sportovním středisku Kranjska Gora.

3.den - po snídani pojedeme autobusem k soutěsce Vintgar (cca 4km od Bledu), kterou protéká říčka Radovna a vytváří nádherné přírodní scenérie, procházka soutěskou je velmi atraktivní a fyzicky nenáročná, po prohlídce soutěsky navštívíme další turistickou atrakci Julských Alp - Bohinjské jezero, které je největší slovinské sladkovodní jezero, při naší cestě nemůžeme vynechat jeden z turistických symbolů Slovinska – Bled, budeme mít možnost se projít kolem proslulého Bledského jezera, vystoupat 140 m nad hladinu jezera k Bledskému hradu, ze kterého je nejkouzelnější pohled na malý ostrůvek s kostelíkem uprostřed jezera, na zpáteční cestě do hotelu se ještě zastavíme v Planici, kde uvidíme jeden z mamutích můstků pro lety na lyžích, zde bude možnost si prohlédnout muzeum Nordic centra Planica, ubytování opět ve středisku Kranjska Gora.

4.den - po snídani v hotelu se vydáme na zpáteční cestu do ČR s krátkou zastávkou v druhém největším slovinském městě Maribor, zde se projdeme kolem domu, u kterého roste „Stara trta“, v průvodcích označovaná jako nejstarší rostlina vinné révy na světě, stará 400 let, příjezd do ČR v pozdních večerních hodinách.
Cena zahrnuje:
dopravu luxusním klimatizovaným autobusem, 2 x ubytování v hotelu ve dvoulůžkových pokojích, 2 x polopenzi, vstup do vodního parku Aqua Larix, Wi-Fi v hotelu, služby průvodce, pojištění CK.
Cena nezahrnuje:
vstup Postojnská jeskyně cca 21,-EUR, jízdenka lanovkou na Ljubljanjský hrad cca 9,-EUR, vstup soutěska Vintgar cca 4,-EUR, vstup do muzea Nordic centar Planica cca 6,-EUR.
Poznámka:
cena nezahrnuje cestovní pojištění ani pojištění storna.

Nezávazné objednání zájezdu

Malý okruh Slovinskem

Malý okruh Slovinskem

ceník pro příští sezónu bude k dispozici během několika dnů