Vyberte termín:
Zavřít
Upozornění
Zavřít

V případě vetší objednávky Vás budeme kontaktovat a nabídku vytvoříme na míru

PTUJ, ZÁHŘEB, PLITVICKÁ JEZERA

PTUJ, ZÁHŘEB, PLITVICKÁ JEZERA PTUJ, ZÁHŘEB, PLITVICKÁ JEZERA PTUJ, ZÁHŘEB, PLITVICKÁ JEZERA PTUJ, ZÁHŘEB, PLITVICKÁ JEZERA PTUJ, ZÁHŘEB, PLITVICKÁ JEZERA PTUJ, ZÁHŘEB, PLITVICKÁ JEZERA PTUJ, ZÁHŘEB, PLITVICKÁ JEZERA PTUJ, ZÁHŘEB, PLITVICKÁ JEZERA PTUJ, ZÁHŘEB, PLITVICKÁ JEZERA PTUJ, ZÁHŘEB, PLITVICKÁ JEZERA PTUJ, ZÁHŘEB, PLITVICKÁ JEZERA PTUJ, ZÁHŘEB, PLITVICKÁ JEZERA PTUJ, ZÁHŘEB, PLITVICKÁ JEZERA PTUJ, ZÁHŘEB, PLITVICKÁ JEZERA PTUJ, ZÁHŘEB, PLITVICKÁ JEZERA PTUJ, ZÁHŘEB, PLITVICKÁ JEZERA PTUJ, ZÁHŘEB, PLITVICKÁ JEZERA PTUJ, ZÁHŘEB, PLITVICKÁ JEZERA PTUJ, ZÁHŘEB, PLITVICKÁ JEZERA PTUJ, ZÁHŘEB, PLITVICKÁ JEZERA PTUJ, ZÁHŘEB, PLITVICKÁ JEZERA PTUJ, ZÁHŘEB, PLITVICKÁ JEZERA

*
 
 
PTUJ, ZÁHŘEB, PLITVICKÁ JEZERA

Program poznávacího zájezdu:
Plitvická jezera – Záhřeb – Ptuj

1.den (středa 27.9.) Odjezd autobusem z Prahy ve večerních hodinách s možností přistoupení na trase Jihlava, Velké Meziříčí, Brno, Mikulov

2.den (čtvrtek 28.9.) v ranních hodinách příjezd na Plitvická jezera, kde budeme mít možnost si prohlédnou Národní park Plitvická jezera s unikátní soustavou jezer a vodopádů. V pozdních odpoledních hodinách přejedeme autobusem do hlavního města Chorvatska – Záhřeb, kde se ubytujeme.

3.den (pátek 29.9.) po snídani si s místním průvodcem projdeme centrum Záhřebu a shlédneme největší historické zajímavosti a atrakce chorvatské metropole: Horní město – Kaptol – věž Lotršak – ulice Tkalčičeva - tržiště Dolac – Jelačičovo náměstí – a další atrakce v rámci tzv. Zelené podkovy v centru města. V odpoledních hodinách odjedeme do slovinského městečka Ptuj, které je mimo jiné proslaveno pěstováním vinné révy a výrobou skvělého vína. Navštívíme zdejší vinařství „Ptujska klet“, kde nás místní průvodce provede vinnými sklepy a na závěr v rámci degustace ochutnáme několik vín, která jsou typická pro zdejší viniční tratě. Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

4.den (sobota 30.9.) Příjezd do ČR v pozdních nočních hodinách.
Cena zahrnuje:
dopravu luxusním klimatizovaným autobusem, 1 x ubytování v hotelu ve dvoulůžkových pokojích, 1 x snídani, služby průvodce, prohlídku Záhřebu s místním průvodcem, vstup do vinařství Ptujska klet + prohlídka + degustace, pojištění CK.
Cena nezahrnuje:
vstup Plitvická jezera cca 110,-HRK.
Poznámka:
cena nezahrnuje cestovní pojištění ani pojištění storna.

Nezávazné objednání zájezdu

PTUJ, ZÁHŘEB, PLITVICKÁ JEZERA

PTUJ, ZÁHŘEB, PLITVICKÁ JEZERA

Termíny